Members Of Gen Rosso

20. listopadu 2011 v 13:40 | helca |  About Gen RossoÚkol ve skupině: Tanečník, zpěvák, herec
Energický brazilský tanečník, který nedává prostor nostalgii. Je jedno, co tančí za styl, jeho poznávacím znakem je pohybová přizpůsobivost a elegance. Jeho amazonský původ potvrzuje určitá kreativita, kterou do svého uměleckého vyjádření vkládá.


Úkol ve skupině: Tanečník, zpěvák, herec
Vyrostl ve střední Tanzánii v Irinze u kmene Hehe. Je to rozený tanečník a choreograf zaměřený na hip-hop a pop. Ve své choreografii dokáže efektivně promítnout pohledy, úsměvy i zlobu. Je zastáncem streetdance a breakdance. Ve svém volném čase nezapomíná na svoji vášeň - fotbal.


Úkol ve skupině: Tanečník, zpěvák, herec
V Gen Rosso se vystřídalo už mnoho Filipínců a vždy odvedli skvělou práci. Příchod Noela se zatím vyvíjí velmi slibně. Tento talentovaný tanečník má v sobě typické Filipínské kořeny a tak dokáže skvěle zatančit i zazpívat.


Úkol ve skupině: Zpěvák, herec, tanečník
Michele je nejmladším přírůstkem ve skupině. Pochází z Itálie a je proto velmi společenský a usměvavý. Jeho přijmení Sole k němu tak skvěle padne, protože se stále usmívá a svoji radost dokáže přenést i do písní a tance.

.
Úkol ve skupině: Zpěvák, herec
Diskotéky, tanec a rytmus, psaní poezie a zároveň i basketbal a sporty. Toto je Tomkův charakter ještě před tím, než si dokázal představit, že se jako zpěvák a herec odváží ztvárnit jednu z hlavních postav v muzikálu Streetlight. Je spíše klidnější a rozvážnější povahy.


Úkol ve skupině: Tanečník, zpěvák, herec
Joseph je další Filipínec ve skupině. Svým hlasem dokáže mnoho lidí jak potěšit, tak i skutečně dojmout. Je velice slibným členem skupiny a je na něm vidět, že v sobě má určitého Filipínského ducha.


Úkol ve skupině: Herec, zpěvák, kapela
Jeho první hudební začátky pochází z kapely El Viso. V civilním životě je vyučeným inženýrem. Na jedné straně kontrola kvalit, na drihé saxofon! Jen málokdo by si dokázal představit tyhle dvě věci dohromady, ale pro Josého to není žádný problém. Nicméně jeho největší láskou je stále basová kytara.


Úkol ve skupině: Zpěvák, herec
Slabost pro zpěv má už od svých studentských let. Pochází z Itálie, "Domova Gen Rosso". Jeho hudební začátky také pochází ze skupiny, se kterou hrával ve své rodné Neapoli. Dnes se z něj stal všestranný zpěvák, kterému nedělají problémy radostné rytmy Středozemí, ani blues a zvládne Neapolskou hudbu i rock, vše s vrozeným nadšením.


Úkol ve skupině: Zpěvák, herec, kapela
Tento Filipíňan je opravdu všestranný talent-zpěvák, hudebník, tanečník, herec, malíř a dokonce i lučištník. Snadno se může chopit akustické kytary nebo bicích, ovládá dechberoucí styl zpěvu. Tajemství jeho úspěchu-rozhodnost, optimismus a disciplinovanost.


Úkol ve skupině: Zpěvák, herec, kapela
Také Neapolec. Jeho doménou je piáno a zpěv. Skrze Chopina i rock se stal kreativním zpěvákem a textařem. Ve svých kompozicích počítá se svým hlubokým, zastřeným hlasem. Je jen otázka času, kdy se ukáže více talentu, co v sobě skrývá...

Úkol ve skupině: Skladatel, umělecký režisér
Původem ze Švýcarska. Je pianistou, skladatelem a vášnivým obdivovatelem severoamerického jazzu. Jeho vkus se promítá do jeho klávírní hry, ale samozřejmě i do jeho kompozic. Má cit pro vyvážení nástrojů ve skladbách, během vytváření nových písní dokáže poskytnout užitečné rady. Těší ho sdílet své osobní zkušenosti během koncertů a obohocovat obecenstvo. Nadšeně se také zajímá o cizí jazyky.


Úkol ve skupině: Režisér, generální manažer
Schopný organizátor s bohatými zkušenostmi s vedením kolektivu. Díky svému otevřenému přístupu k lidem se rychle seznámí s lidmi, se kterými pracuje. Je mluvné povahy.


Úkol ve skupině: Skladatel, producent
Autor mnoha skladeb skupiny Gen Rosso. Má talent pro psaní textů - od ukolébavek až po tvrdý rock, neexistuje žádný hudební žánr, který by neprozkoumal. Byl mezi prvními zpěváky, co objevovali "beat" v 60. letech, což nabízelo nové možnosti jeho písním. Na konci této éry opustil Palermo a stal se jedním ze zakladatelů Gen Rosso, se kterou objel doslova celý svět.


Úkol ve skupině: Technické zázemí


Úkol ve skupině: Zvukař


Úkol ve skupině: Zvukař


Úkol ve skupině: Osvětlení, technický supervizor


Úkol ve skupině: Hudebník(hostující člen, není stálý)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smithk855 Smithk855 | E-mail | Web | 13. prosince 2016 v 9:46 | Reagovat

Hey very nice blog!! Man .. Excellent .. Amazing .. I will bookmark your site and take the feeds alsoI'm satisfied to find a lot of useful info right here within the post, we'd like develop extra strategies in this regard, thanks for sharing. fecfgeceaggkddec

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama