Characters In Streetlight the Musical

19. listopadu 2011 v 10:11 | helca |  Streetlight-Characters

TREY EVERS(Adelson Reis de Oliveria)
Trey je nesporným vůdcem gangu. Jeho sestra Lisa, která je přítelkyní Jordana, byla zastřelena v přestřelce gangů. Trey přísahá, že pomstí její smrt.


KEVIN KING(Michele Sole)
Kevin je členem Treyova gangu. Je arogantní, nepřístupný, zlomyslný, prohnaný a také známý tím, že se dokáže vykašlat i na své blízké přátele.


ZACK GONSALES(Noel Unson)
Je to ganster doslova celým tělem. Ačkoliv je to tvrďák, s chladným a obezřetným myšlením a uvažováním, nikdy si nebyl jistý, když musel vykonat kruté rozhodnutí. Pod svou vizáží ale vždy sympatizoval se skupinou Streetlight.


GOOSE CHASE(Ponssiano Chang´a)
Divoký a takový roztěkaný, ale skrytě byl vychován k touze po míru. Váhavě pozoruje dění gangů kolem sebe. Dosvědčuje krutost života, chce něco změnit, zdokonalit.


CHARLES MOATS( Joseph Raphael P. Siason )
Hlavní role muzikálu. Vyrůstal ve stejném ghettu, jako Trey a Jordan. Proti své vůli byl tak zapleten do gangu. Charles se přidal ke skupině Streetlight a předkládal a realizoval své myšlenky, jak bojovat bez násilí. Napětí a Treyova trpělivost se ale stupňovala do dost nebezpečného pásma.


JORDAN JOHNSON(Tomek Mikusiński)
Jordan vyrůstal s Charlesem odmalička a je tak jeho nejlepší přítel. Zároveň chodí s Lisou, sestrou Treye, kterou nakonec zastřelí nepřátelský gang. Odmítne pomstít její smrt násilím a zároveň tak sympatizuje s idály Charlese, což se Treyovi vůbec nelíbí.


ALAN REID(Ciro Ercolanese)
Založil skupinu Streetlight. Dále je také velkým přítelem Charlese a když zjistí, jak se věci mají, začne si o něj dělat starosti a chce mu nabídnout podporu.


GARCIA MORENTE(José Manuel Garcia)
Bývalý narkoman, který změnil nadobro svůj život poté, co přišel do skupiny Streetlight. Je velkým fanouškem soulové hudby a saxofonu.


MIKE SWIFT(Dennis r. Ng)
Je kytaristou skupiny Streetlight. Ve svém životě chce změnit co nejvíce věcí. Když to ale nejde podle plánu, začne panikařit a být si nejistý.


HENRY VASQUEL(Nando Perna)
Henry je přítelem Charlese a společně plánují let do Říma na hudební festival mládeže. Když se v ghettu začnou dít nebezpečné věci, nabízí Charlesovi místo u něj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama